HİZMETLER

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİM

3D Görselleştirme

3 boyutlu görselleştirme sektöründeki bilgi ve tecrübelerim sayesinde, başarılı işler çıkararak, ürün yada markanızın popülerliğini artırabilir, ilgili sektörde reklam ve pazarlama alanında bir adım daha atmanızı sağlayabilirim.

Güncel Yazılım & Teknoloji

Yazılım sektöründeki en güncel teknoloji ile beslenmiş hizmet garantisi ile, dilediğiniz sektör ve alana uygun WEB tasarımları, WEB siteleri ve WEB uygulamaları.

Kullanışlı ve Kolay

Teknolojinin her geçen gün daha da ilerlemesiyle, tüm sektörlerin içerisine giren yazılımlar, o sektördeki işleri kolaylaştırmak içindir. Bu yazılımların kendilerinin kullanılması zor olmamalıdır. Bu yazılımların pratik kullanımı ve stabil çalışabiliyor olması gerekir. Kullanımları kolay, tek görevi işlerinizi yoluna koymak.

Temiz Kod

Yazılım sektöründe kod karmaşıklığı arttıkça uygulamaların verimliliği düşer, verimlilik düştükçe alınan hizmet kalitesi azalır ve bir gün sizleri rahatsız edici seviyeye gelebilir. Her zaman en sade en stabil en güvenli kodlar ile üretilen hizmet.

Satış & Hizmet Sonrası Teknik Destek

Yapılan görüşmeler ve sözleşmeler de belirtilen süre boyunca (En Az 1 Yıl) teknik destek ve ilgili personel eğitimi (yerinde yada online).

Anında Cevap

Ürün & Hizmetler hakkında bilgi almak istediğiniz her ne varsa, dilerseniz yazılı dilerseniz telefon görüşmeleri aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.